تماس با ما

صفحه تماس باما

سوالات متداول

1- من فایلی را خریداری کردم اما نمیتوانم رمز آن را پیدا کنم لطفا مرا راهنمایی کنید؟

رمز تمامی فایلها key-land.ir  میباشد. ما این رمز را در زیر تمام صفحات مربوط به محصولات هم نوشتیم.

2- فایل خریداری شده را تا چه مدت می توانم دانلود کنم؟

شما تا 7 روز دسترسی به دانلود فایل را دارید و تا این زمان می توانید آن را دانلود کنید.

3- نمی توانم فایل خریداری شده را دانلود کنم ؟

در صفحه آخر و تکمیل خرید لینک دانلود در سمت چپ و به رنگ آبی وجود دارد . بر روی لینک کلید کنید. در عکس زیر مکان لینک نشان داده شده است.

4-چگونه به محصولات خریداری شده دسترسی داشته باشم؟

در قسمت حساب کاربری و در قسمت پیشخوان بروری گزینه سفارش های اخیرتان و سپس بر روی گزینه نمایش کلید کنید.

«ما عمیقاً برای سؤالات شما ارزش قائلیم و سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن به سؤالات شما پاسخ دهیم.» به شما قول میدهیم که در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ میدهیم. هدف اصلی صفحه تماس با ما در اینجا، در ارتباط بودن شما با ماست.

 ساعات کاری ما شبانه روزی میباشد.

صفحه تماس با ما

لطفا فرم زیر را پر کنید و ما را از نظرات خودتان بهره مند سازید.

شما در فروشگاه کی لند می توانید قالبهای متنوع پاور پوینت مشاهده نمایید ، قالب و موضوع مورد نظرتان را پیدا کنید. اگر موضوع خودتان را پیدا نکردید. می توانید در صفحه تماس با ما سفارش ساخت و آماده سازی آن را به ما بدهید، تا در کمترین زمان و با بهترین قیمت آن را برای شما آماده کنیم. مایکروسافت پاورپوینت یک نرم افزار رایج و محبوب است که سال‌ها به عنوان ابزار ایجاد اسلاید برای ارائه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال همه افراد در کار با این ابزار متخصص نیستند بخصوص اگر دفعات اولی باشد که از پاورپوینت استفاده می‌کنند . طبیعی است که همه در دفعات اول که نیاز به استفاده از پاورپوینت دارند، کاربری حرفه‌ای نباشند اما جای نگرانی وجود ندارد، پاورپوینت مورد نظر خود را از ما بخواهید.