پاورپوینت

پاورپوینت

پاورپوینت یک برنامه نمایشی و چند رسانه ای توسعه یافته است. با رشد تکنولوژی و جوامع آموزشی، نیاز به برنامه ای که بتواند با کاربری آسان، مفاهیم را در قالب عکس و یا انیمیشن و حتی متن منتقل کند، افزایش یافت. این نیاز سبب شد تا برنامه پاورپوینت در کنار مجموعه های دیگر آفیس ارائه شود. پاور پوینت به معنای یک برنامه گرافیکی بسیار جامع می باشد.

تاریخچه پاورپوینت

برای استفاده بهتر از یک نرم افزار لازم است تاریخچه و اصالت کاربرد آن را بدانیم.ابتدا کمپانی بزرگ فورثاوت نرم افزار پاورپوینت را طراحی کرد. پس از آن شرکت مایکروسافت، شرکت فورثاوت را خریداری و آن را به بخش اصلی گرافیکی شرکت خود تبدیل کرد. 

کاربرد پاورپوینت

پاورپوینت بیشتر در امور مربوط به آموزش، تحصیل و کسب و کار به کار می رود. اکثر استادان برای تدریس و برای انتقال درست مفاهیم خود، از برنامه پاورپوینت استفاده می کنند. مهمترین مزیت این برنامه کاربردی، استفاده از عکس به همراه متن است. این کار مزیت یادگیری را افزایش می دهد و برای تجسم ذهنی مسئله، موثر می باشد. اکثر افراد حافظه بصری خوبی دارند. از همین رو برای یادگیری باید مسئله را ببینند و آن را در ذهن خود مجسم کنند.

پاور پوینت درسی

ارائه یا همان کنفرانس بیشتر در دوران دانشگاه کارایی دارد. اما اگر نمی دانید بهترین راه کنفرانس چیست، نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم.
شما می توانید با ساخت اسلایدهای جالب همراه با عکس و متن حتی با انیمیشن منظور و مفهوم خود را به بهترین روش به دیگران برسانید. 
شاید تا به حال کنفرانس های خسته کننده زیادی دیده باشید. شما می توانید با کمی خلاقیت و البته با یادگیری کامل این برنامه، ارائه ای عالی داشته باشید.

از پاورپوینت های آماده ما دیدن نمایید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *